Ons team

Het Biova team staat tot uw beschikking

Hoger Management

Raphael Deckert

Raphael Deckert
Directeur
Inkoop & Marketing

Sebastian Deckert
gemachtigde ondertekenaar
Speciale projecten / Continu Verbeteringsproces /
Personeelsmanagement

E-Mail: Raphael.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-10
Mobil: +49(0)151-17870500

E-Mail: Sebastian.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-13
 

Verkopen

Isabel Czaplewski Marco Müller

Isabel Czaplewski
Totaal Verkoopbeheer

Marco Müller
Verkoopmanager Zout & Peper (bulk)

E-Mail: Isabel.Czaplewski@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-11

Talen: Pools  

E-Mail: Marco.Mueller@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-14 
Nicole Babuke Auszubildender im Vertrieb

Nicole Babuke
Distributie Suiker in bulk
- Internationale verkoop

Marvin Bürkle
Distributie Chilis
leerling

E-Mail: Nicole.Babuke@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-12

Talen: Frans, Italiaans, Engels, Spaans

E-Mail: Marvin.Buerkle@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-17
 

Boekhoudafdeling

S. Haas
Sylvia Haas
boekhoudafdeling

E-Mail: Sylvia.Haas@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-16
Fax +49(0)7054-93123-19 

 

Kwaliteitsbeheer & gegevensbescherming Basisverordening

Natalya Martyna Sobota
Natalya Beidin
kwaliteitsbeheer

Martyna Sobota
Gegevensbeschermingsfunctionaris,
Speciale projecten, Kwaliteit en veiligheid, portefeuillebeheer

E-Mail: Natalya.Beidin@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-15

E-Mail: Martyna.Sobota@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-22
 

Marketing & E-Commerce

Martyna Sobota

Celine Liedtke
E-Commerce
leerling

E-Mail: Celine.Liedtke@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-18
 

Aanmaak

Franziska Schwämmle
Franziska Schwämmle
Productiebeheer
Claudia Jendroska
Aanmaak

E-Mail: Franziska.Schwaemmle@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-21

Tel. +49(0)7054-93123-21
 

Kampementen

Marco Faro
Marco Faro
Kampmanagement
Marek Czech
Magazijnmedewerker

E-Mail: Marco.Faro@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-25

Tel. +49(0)7054-93123-24
Laatst bekeken