Ons team

Het Biova team staat tot uw beschikking

Hoger Management

Raphael Deckert

Raphael Deckert
Directeur

Sebastian Deckert
gemachtigde ondertekenaar
Speciale projecten / Continu Verbeteringsproces /
Personeelsmanagement

E-Mail: Raphael.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-10
Mobil: +49(0)151-17870500

E-Mail: Sebastian.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-13
 

Verkopen

Emilie Rathmann-Schoettel Marco Müller

Emilie Rathmann-Schoettel
distributie

Marco Müller
Verkoopmanager Zout & Peper (bulk)
E-Mail: Emilie.Rathmann-Schoettel@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-19
Sprachen: Frans 
E-Mail: Marco.Mueller@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-14 
Nicole Babuke Auszubildender im Vertrieb

Nicole Babuke
Distributie Suiker in bulk
- Internationale verkoop

Marvin Bürkle
Distributie Chilis

E-Mail: Nicole.Babuke@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-12

Talen: Frans, Italiaans, Engels, Spaans

E-Mail: Marvin.Buerkle@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-17
 

aankoop

Raphael Deckert Nils Schönenberger

Raphael Deckert
inkoopbeheer

Nils Schönenberger
aankoop

E-Mail: Raphael.Deckert@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-10
Mobil: +49(0)151-17870500

E-Mail: Nils.Schoenenberger@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-27
 

Boekhoudafdeling

S. Haas
Sylvia Haas
boekhoudafdeling

E-Mail: Sylvia.Haas@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-16
Fax +49(0)7054-93123-19 

 

Kwaliteitsbeheer & gegevensbescherming Basisverordening

Irma Valteraite Martyna Sobota
Irma Valteraite
kwaliteitsbeheer

Martyna Sobota
Gegevensbeschermingsfunctionaris,
Speciale projecten, Kwaliteit en veiligheid, portefeuillebeheer

E-Mail: Irma.Valteraite@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-15

E-Mail: Martyna.Sobota@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-22
 

Marketing & E-Commerce

Martyna Sobota

Celine Liedtke
E-Commerce
leerling

E-Mail: Celine.Liedtke@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-18
 

Aanmaak

Natalya Beidin Claudia Jendroska
Natalya Beidin
Productiebeheer
Claudia Jendroska
Adjunct-productiemanager

E-Mail: Natalya.Beidin@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-21

Tel. +49(0)7054-93123-21
Nusreta Dzambic
Nusreta Dzambic
Aanmaak

Tel. +49(0)7054-93123-28

 

Kampementen

Marco Faro Rogerius-Alexis Cucu
Marco Faro
Kampmanagement
Rogerius-Alexis Cucu
Magazijnmedewerker

E-Mail: Marco.Faro@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-25

Tel. +49(0)7054-93123-24
Tiberiu-Aurelian Serban
Tiberiu-Aurelian Serban
Aanmaak

Tel. +49(0)7054-93123-26

Laatst bekeken