Ons team

Het Biova team staat tot uw beschikking

Hoger Management

Raphael Deckert

Raphael Deckert
Directeur

Sebastian Deckert
gemachtigde ondertekenaar
Speciale projecten / Continu Verbeteringsproces /
Personeelsmanagement

E-Mail: Raphael.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-10
Mobil: +49(0)151-17870500

E-Mail: Sebastian.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-13
S. Haas
Sylvia Haas
gemachtigde ondertekenaar

E-Mail: Sylvia.Haas@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-16
Fax +49(0)7054-93123-19 

 

Verkopen

Nico Kardinal Marco Müller

Nico Kardinal
Verkoopmanager

Marco Müller
Verkoopmanager Zout & Peper
E-Mail: Nico.Kardinal@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-23
Mobil +49(0)173-7091068  
E-Mail: Marco.Mueller@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-14 
Emilie Rathmann-Schoettel Auszubildender im Vertrieb

Emilie Rathmann-Schoettel
Kruiden Mengsel Verkoop
Project Manager

Marvin Bürkle
Distributie Chilis
E-Mail: Emilie.Rathmann-Schoettel@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-19
Sprachen: Frans 
E-Mail: Marvin.Buerkle@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-17
Nicole Babuke Celine Liedtke

Nicole Babuke
Distributie Suiker in bulk
- Internationale verkoop

Celine Liedtke
E-Commerce

E-Mail: Nicole.Babuke@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-12

Talen: Frans, Italiaans, Engels, Spaans

E-Mail: Celine.Liedtke@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-18
Vanessa Fernandes

Vanessa Fernandes
Stagiair Groothandel en Buitenlandse Handel

E-Mail: anessa.Fernandes@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-25
 

aankoop

Raphael Deckert Nils Schönenberger

Raphael Deckert
inkoopbeheer

Nils Schönenberger
aankoop

E-Mail: Raphael.Deckert@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-10
Mobil: +49(0)151-17870500

E-Mail: Nils.Schoenenberger@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-27
 

Boekhoudafdeling

S. Haas
Sylvia Haas
boekhoudafdeling

E-Mail: Sylvia.Haas@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-16
Fax +49(0)7054-93123-19 

 

Kwaliteitsbeheer & gegevensbescherming Basisverordening

Irma Valteraite Martyna Sobota
Irma Valteraite
kwaliteitsbeheer

Martyna Sobota
Gegevensbeschermingsfunctionaris,
Speciale projecten, Kwaliteit en veiligheid, portefeuillebeheer

E-Mail: Irma.Valteraite@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-15

E-Mail: Martyna.Sobota@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-22
 

Marketing

Sabrina Neumann

Sabrina Neumann
Marketing Management

E-Mail: Sabrina.Neumann@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-24
 

Aanmaak

Natalya Beidin Claudia Jendroska
Natalya Beidin
Productiebeheer
Claudia Jendroska
Adjunct-productiemanager

E-Mail: Natalya.Beidin@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-21

Tel. +49(0)7054-33296-36
Melanie Musewald Aneta Schäfer
Melanie Musewald
productie
Aneta Schäfer
productie
Tel. +49(0)7054-33296-36 Tel. +49(0)7054-33296-36
 

Kampementen

Marco Faro Rogerius-Alexis Cucu
Marco Faro
Kampmanagement
Rogerius-Alexis Cucu
Magazijnmedewerker

E-Mail: Marco.Faro@biova.de
Tel. +49(0)7054-33296-33

Tel. +49(0)7054-33296-32
Tiberiu-Aurelian Serban
Tiberiu-Aurelian Serban
Aanmaak

Tel. +49(0)7054-33296-34

Laatst bekeken