Nasz zespół

Zespół Biova jest do twojej dyspozycji

 

Kierownictwo Wyższego Szczebla

Raphael Deckert

Raphael Deckert
Dyrektor zarządzający

Sebastian Deckert
upoważniony sygnatariusz
Projekty specjalne / Proces ciągłego doskonalenia /
Zarządzanie personelem

E-Mail: Raphael.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-10
Mobil: +49(0)151-17870500

E-Mail: Sebastian.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-13
S. Haas
Sylvia Haas
Upoważniony sygnatariusz

E-Mail: Sylvia.Haas@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-16
Fax +49(0)7054-93123-19 

 

Sprzedaż

Nico Kardinal Marco Müller

Nico Kardinal
Kierownik sprzedaży

Marco Müller
Kierownik ds. sprzedaży soli i pieprzu (luzem)
E-Mail: Nico.Kardinal@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-23
Mobil +49(0)173-7091068  
E-Mail: Marco.Mueller@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-14 
Emilie Rathmann-Schoettel Auszubildender im Vertrieb

Emilie Rathmann-Schoettel
Spice Blend Kierownik sprzedaży
kierownik projektu

Marvin Bürkle
Dystrybucja Chilis
E-Mail: Emilie.Rathmann-Schoettel@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-19
Sprachen: Niemiecki, Francuski 
E-Mail: Marvin.Buerkle@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-17
Nicole Babuke  

Nicole Babuke
Dystrybucja cukru luzem -
Dystrybucja międzynarodowa

 

E-Mail: Nicole.Babuke@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-12
Języki: Niemiecki, Francuski, włoski, angielski, hiszpański

 
Vanessa Fernandes

Vanessa Fernandes
Praktykant Zarządzanie handlem hurtowym i zagranicznym
Języki: Niemiecki, portugalski

E-Mail: Vanessa.Fernandes@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-25
 

zakup

Raphael Deckert Nils Schönenberger

Raphael Deckert
zarządzanie zakupami

Nils Schönenberger
zakup

E-Mail: Raphael.Deckert@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-10
Mobil: +49(0)151-17870500

E-Mail: Nils.Schoenenberger@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-27
 

dział księgowości

S. Haas
Sylvia Haas
dział księgowości

E-Mail: Sylvia.Haas@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-16
Fax +49(0)7054-93123-19 

 

Zarządzanie jakością i ochrona danych Rozporządzenie podstawowe

Andrea Diehm

Andrea Diehm
Zarządzanie zapewnieniem jakości

E-Mail: Andrea.Diehm@biova.de 
Tel. +49(0)7054-33296-37
Irma Valteraite Martyna Sobota
Irma Valteraite
zarządzanie jakością 

Martyna Sobota
Inspektorzy ochrony danych, projekty specjalne,
Jakość i bezpieczeństwo, zarządzanie zapasami

E-Mail: Irma.Valteraite@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-15

E-Mail: Martyna.Sobota@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-22
 

Marketing

Sabrina Neumann

Sabrina Neumann
linia margetingu

E-Mail: Sabrina.Neumann@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-24
 

Wytwarzanie

Natalya Beidin Claudia Jendroska
Natalya Beidin
zarządzanie produkcją
Claudia Jendroska
Zastępca kierownika produkcji

E-Mail: Natalya.Beidin@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-21

Tel. +49(0)7054-33296-36
Melanie Musewald Aneta Schäfer
Melanie Musewald
produkcja
Aneta Schäfer
produkcja
Tel. +49(0)7054-33296-36 Tel. +49(0)7054-33296-36
Jasna Zulic

Jasna Zulic
produkcja

Tel. +49(0)7054-33296-36

Magazyn

 
Marco Faro


 Tiberiu-Aurelian Serban
Marco Faro
Gospodarka magazynowa

Tiberiu-Aurelian Serban
Pracownicy magazynu

E-Mail: Marco.Faro@biova.de
Tel. +49(0)7054-33296-33

Tel. +49(0)7054-33296-34
 
Alexander Singer
Alexander Singer
Pracownicy magazynu
Tel. +49(0)7054-33296-32
Wyświetlony