Nasz zespół

Zespół Biova jest do twojej dyspozycji

Kierownictwo Wyższego Szczebla

Raphael Deckert

Raphael Deckert
Dyrektor zarządzający
Zakupy i marketing

Sebastian Deckert
upoważniony sygnatariusz
Projekty specjalne / Proces ciągłego doskonalenia /
Zarządzanie personelem

E-Mail: Raphael.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-10
Mobil: +49(0)151-17870500

E-Mail: Sebastian.Deckert@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-13
 

Sprzedaż

Isabel Czaplewski Marco Müller

Isabel Czaplewski
Zarządzanie sprzedażą ogółem

Marco Müller
Kierownik ds. sprzedaży soli i pieprzu (luzem)
E-Mail: Isabel.Czaplewski@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-11
Języki: polski 
E-Mail: Marco.Mueller@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-14 
Nicole Babuke Auszubildender im Vertrieb

Nicole Babuke
Dystrybucja cukru luzem -
Dystrybucja międzynarodowa

Marvin Bürkle
Dystrybucja Chilis
praktykant

E-Mail: Nicole.Babuke@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-12
Języki: Francuski, włoski, angielski, hiszpański, włoski.

E-Mail: Marvin.Buerkle@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-17
 

dział księgowości

S. Haas
Sylvia Haas
dział księgowości

E-Mail: Sylvia.Haas@Biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-16
Fax +49(0)7054-93123-19 

 

Zarządzanie jakością i ochrona danych Rozporządzenie podstawowe

Natalya Martyna Sobota
Natalya Beidin
zarządzanie jakością 

Martyna Sobota
Inspektorzy ochrony danych, projekty specjalne,
Jakość i bezpieczeństwo, zarządzanie zapasami

E-Mail: Natalya.Beidin@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-15

E-Mail: Martyna.Sobota@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-22
 

Marketing i handel elektroniczny

Celine Liedtke

Celine Liedtke
handel elektroniczn
praktykant

E-Mail: Celine.Liedtke@biova.de 
Tel. +49(0)7054-93123-18
 

Wytwarzanie

Franziska Schwämmle
Franziska Schwämmle
zarządzanie produkcją
Beata Lewandowska
Wytwarzanie

E-Mail: Franziska.Schwaemmle@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-21

Tel. +49(0)7054-93123-21
 

Obozowiska

Marco Faro
Marco Faro
zarządzanie obozami
Marek Czech
pracownik magazynu

E-Mail: Marco.Faro@biova.de
Tel. +49(0)7054-93123-25

Tel. +49(0)7054-93123-24
Wyświetlony